تور باکو از تبریز
تور باکو از تبریز
جولای 24, 2021
کنسرت داریوش نوروز ۹۹ باکو
کنسرت داریوش نوروز ۹۹ باکو
جولای 24, 2021

کارگزار هتل باکو

کارگزار هتل باکو

با سلام خدمت کاربران وبسایت بریم باکو این وبسایت تنها مرجع رسمی کارگزار ها تور باکو و تور زمینی باکو میباشد

در نوشتار زیر سعی بر آن است که شما خوانندگان عزیز با وظایفی که یک کارگزار بر عهده دارد آشنا شوید. افزون بر این در مقالهای که پیش رو دارید میتوانید با شهر باکو و هتلهای این شهر آشنا شوید. امید است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

وظایف کارگزار هتل باکو

کارگزار رسمی به فرد یا سازمانی با مجوز قانونی نهاد حاکمیتی کشور مقصد گردشگری اطلاق میگردد که ارتباط لازم بین گروهای گردشگری، آژانسهای مسافرتی و هتلها، اقامتگاهها، شرکتهای ترانسفر و خدمات گردشگری را به وجود میآورد و در ازای آن حق کمیسیون اخذ میکند. در واقع میتوان گفت کارگزاران ترجیحا اشخاص حقوقی میباشند که اغلب به نمایندگی از طرف متقاضیان اقدام به فعالیتهایی اعم از اجاره اتاق، هتل و اقامتگاه، اخذ ویزا، ترانسفر فرودگاهی، گشت شهری، لیدر و سایر خدمات گردشگری و ….  نموده و شرایط را برای برگزاری تورهای خارجی با مقصد کشور مشخص فراهم میسازد. کارگزار رسمی هتل باکو، وظیفه ایجاد هماهنگی بین کلیه اعضای اجرایی یک تور در آن کشور را دارد. مجموعه بوتا تراول کارگزار هتل های باکو هست که در ایران دفتر فعال زیر نظر نهادهای مربوطه دارد.

درباره باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان است که بزرگترین شهر و نیز بزرگترین بندر آن محسوب میشود. شهر باکو بر ساحل غربی دریای خزر در شبه آب شوران واقع شده است. پارکهای ساحلی زیبا، برگزاری برنامههای مختلف هنری اعم از تئاتر، موسیقی و نیز اپرا سبب جذابیت هرچه بیشتر این شهر شده است. بخش قدیمی این شهر همراه با برج و حصار قلعه شهر از سدههای میانه به جا مانده است. گفتنی است که این بخش از شهر، اثری است که در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی به ثبت رسیده است.

شهر باکو دارای جاذبههای گردشگری زیادی است که در ادامه مختصراً به معرفی تعدادی از آنها پرداختهایم.

  • قلعه دختر باکو: این اثر تاریخی ۲۹٫۵ متر طول و ۱۶ متر عرض دارد و دارای ۶ طبقه میباشد. آغاز ساخت مرحله اول این قلعه به قرنهای ۵ و ۶ میلادی و ساخت مرحله دوم آن به قرن ۱۲ ام میرسد. این قلعه تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. قلعه دختر در سال ۱۹۶۰ بازسازی شده است و در سال ۱۹۶۴ به موزه تبدیل شده است.
  • موزه فرش باکو: موزه فرش یکی دیگر از جاذبههای دیدنی شهر باکو میباشد. در این موزه مجموعهای از فرشهای گرانبها، جذاب و تاریخی جمهوری آذربایجان به چشم میخورد. بنابراین به شما توصیه میکنیم زمانیکه به این شهر زیبا سفر کردید حتماً از این موزه جذاب دیدن نمائید چرا که شما را هرچه بیشتر با فرهنگ و هنر و نیز تاریخ آذربایجان آشنا خواهد نمود.
  • برجهای شعله: برجهای شعله مجموعهای از سه برج میباشد که در مرکز باکو واقع شده است. طراحی این سه برج به شکل شعله آتش میباشد. پس از غروب آفتاب و با تاریک شدن هوا، این برج به شکلی خیرهکننده روشن میشود. رنگ نورپردازیهای برج بین زرد، سبز، قرمز، نارنجی و آبی تغییر میکند. چنانچه میخواهید این منظره زیبا را هرچه بهتر ببینید بایستی به بلوار باکو بروید. شایان ذکر است که برجهای شعله نمادی از باکوی امروزی میباشد. این برجها در تپهای که مشرف به شهر است قرار گرفتهاند. از این رو در هر جایی از شهر باکو باشید قادر به دیدن این برجها خواهید بود. جالب است بدانید که آتش نماد ملی آذربایجان میباشد. به همین دلیل است که این برجها به رنگ شعلههای آتش و رنگ پرچم آذربایجان نورپردازی شده اند.

هتلهای باکو

  • هتل فورسیزنز: این هتل یکی از بهترین هتلهای پنج ستاره باکو است. هتل فورسیزنز در نزدیکی کاخ اسماعیلیه قرار دارد. این هتل مزایا و امکانات عالی و بینظیری را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. از جمله امکاناتی که این هتل در اختیار مهمانان خود قرار میدهد میتوان به اینترنت وای فای، صبحانه رایگان و نیز پارکینگ رایگان اشاره کرد. پس از بازدید از جاذبههای گردشگری این شهر میتوانید در استخر سرپوشیده یا اتاق آرامش آن استراحت کنید.
  • هتل هیلتون: این هتل از هتلهای ساحلی شهر باکو بوده که جزو بهترین هتلهای پنج ستاره موجود در این شهر نیز محسوب میشود. برای صبحانه و دیگر وعدههای غذایی در رستوران و کافی شاپ این هتل غذاهای حلال، غذاهای مدیترانهای، رژیمی و نیز اروپایی سرو میشود. جکوزی، استخر شنای سرپوشیده، آرایشگاه مردانه و زنانه، مربی شخصی در باشگاه، سونا، اتاق بخار، باشگاه ورزشی با همه تجهیزات از جمله امکانات تفریحی این هتل محسوب میشوند.
  • هتل کارات: هتل کارات از بهترین هتلهای ۳ ستاره شهر باکو میباشد. قیمت هتل باکو برای هر اتاق بسیار مناسب میباشد. افزون بر این میتوانید از جاذبههای گردشگری مهم، اعم از پارک زمستانی، کنسرت حیدر علی اف و نیز ایستگاه اصلی باکو به مدت ۵ دقیقه پیادهروی کنید. لازم به ذکر است که در این هتل غذاهای ترکی و آذربایجانی سرو میشود. وعده صبحانه در این هتل رایگان بوده و اتاقها بسیار زیبا و تمیز طراحی شدهاند.

 

Open chat