رد کردن لینک ها

کارگزار هتل باکو

کارگزار هتل باکو

با سلام خدمت کاربران وبسایت بریم باکو این وبسایت تنها مرجع رسمی کارگزار ها تور باکو و تور زمینی باکو میباشد

در نوشتار زیر سعی بر آن است که شما خوانندگان عزیز با وظایفی که یک کارگزار بر عهده دارد آشنا شوید. افزون بر این در مقالهای که پیش رو دارید میتوانید با شهر باکو و هتلهای این شهر آشنا شوید. امید است تا پایان این مقاله همراه ما باشید.

کارگزار هتل باکو
کارگزار هتل باکو

وظایف کارگزار هتل باکو

کارگزار به فرد یا سازمانی اطلاق میگردد که ارتباط لازم بین خریدار و فروشنده را به وجود میآورد و در ازای آن حق کمیسیون اخذ میکند. در واقع میتوان گفت کارگزاران اشخاص حقوقی میباشند که به نمایندگی از طرف مشتریان اقدام به فعالیتهایی اعم از خرید و فروش اوراق بهادار، خرید و فروش کالا و اوراق مبتنی بر کالا نموده و همچنین ارائهدهنده دیگر خدمات در بازار سرمایه به مشتریان میباشند. افراد کارگزار با تسلطی که بر قوانین و مقررات دارند قادر هستند بهترین اقدام را در جهت خرید و فروش اوراق بهادار و کالا در تالار معاملات بورسها و نیز بازارهای خارج از بورس، برای مشتریان انجام دهند.

کارگزار هتل باکو
کارگزار هتل باکو

درباره باکو

باکو پایتخت جمهوری آذربایجان است که بزرگترین شهر و نیز بزرگترین بندر آن محسوب میشود. شهر باکو بر ساحل غربی دریای خزر در شبه آب شوران واقع شده است. پارکهای ساحلی زیبا، برگزاری برنامههای مختلف هنری اعم از تئاتر، موسیقی و نیز اپرا سبب جذابیت هرچه بیشتر این شهر شده است. بخش قدیمی این شهر همراه با برج و حصار قلعه شهر از سدههای میانه به جا مانده است. گفتنی است که این بخش از شهر، اثری است که در یونسکو به عنوان میراث فرهنگ جهانی به ثبت رسیده است.

شهر باکو دارای جاذبههای گردشگری زیادی است که در ادامه مختصراً به معرفی تعدادی از آنها پرداختهایم.

  • قلعه دختر باکو: این اثر تاریخی ۲۹٫۵ متر طول و ۱۶ متر عرض دارد و دارای ۶ طبقه میباشد. آغاز ساخت مرحله اول این قلعه به قرنهای ۵ و ۶ میلادی و ساخت مرحله دوم آن به قرن ۱۲ ام میرسد. این قلعه تاریخی در فهرست میراث جهانی یونسکو نیز ثبت شده است. قلعه دختر در سال ۱۹۶۰ بازسازی شده است و در سال ۱۹۶۴ به موزه تبدیل شده است.
  • موزه فرش باکو: موزه فرش یکی دیگر از جاذبههای دیدنی شهر باکو میباشد. در این موزه مجموعهای از فرشهای گرانبها، جذاب و تاریخی جمهوری آذربایجان به چشم میخورد. بنابراین به شما توصیه میکنیم زمانیکه به این شهر زیبا سفر کردید حتماً از این موزه جذاب دیدن نمائید چرا که شما را هرچه بیشتر با فرهنگ و هنر و نیز تاریخ آذربایجان آشنا خواهد نمود.
  • برجهای شعله: برجهای شعله مجموعهای از سه برج میباشد که در مرکز باکو واقع شده است. طراحی این سه برج به شکل شعله آتش میباشد. پس از غروب آفتاب و با تاریک شدن هوا، این برج به شکلی خیرهکننده روشن میشود. رنگ نورپردازیهای برج بین زرد، سبز، قرمز، نارنجی و آبی تغییر میکند. چنانچه میخواهید این منظره زیبا را هرچه بهتر ببینید بایستی به بلوار باکو بروید. شایان ذکر است که برجهای شعله نمادی از باکوی امروزی میباشد. این برجها در تپهای که مشرف به شهر است قرار گرفتهاند. از این رو در هر جایی از شهر باکو باشید قادر به دیدن این برجها خواهید بود. جالب است بدانید که آتش نماد ملی آذربایجان میباشد. به همین دلیل است که این برجها به رنگ شعلههای آتش و رنگ پرچم آذربایجان نورپردازی شدهاند.

هتلهای باکو

  • هتل فورسیزنز: این هتل یکی از بهترین هتلهای پنج ستاره باکو است. هتل فورسیزنز در نزدیکی کاخ اسماعیلیه قرار دارد. این هتل مزایا و امکانات عالی و بینظیری را در اختیار مشتریان خود قرار میدهد. از جمله امکاناتی که این هتل در اختیار مهمانان خود قرار میدهد میتوان به اینترنت وای فای، صبحانه رایگان و نیز پارکینگ رایگان اشاره کرد. پس از بازدید از جاذبههای گردشگری این شهر میتوانید در استخر سرپوشیده یا اتاق آرامش آن استراحت کنید.
  • هتل هیلتون: این هتل از هتلهای ساحلی شهر باکو بوده که جزو بهترین هتلهای پنج ستاره موجود در این شهر نیز محسوب میشود. برای صبحانه و دیگر وعدههای غذایی در رستوران و کافی شاپ این هتل غذاهای حلال، غذاهای مدیترانهای، رژیمی و نیز اروپایی سرو میشود. جکوزی، استخر شنای سرپوشیده، آرایشگاه مردانه و زنانه، مربی شخصی در باشگاه، سونا، اتاق بخار، باشگاه ورزشی با همه تجهیزات از جمله امکانات تفریحی این هتل محسوب میشوند.
  • هتل کارات: هتل کارات از بهترین هتلهای ۳ ستاره شهر باکو میباشد. قیمت هتل باکو برای هر اتاق بسیار مناسب میباشد. افزون بر این میتوانید از جاذبههای گردشگری مهم، اعم از پارک زمستانی، کنسرت حیدر علی اف و نیز ایستگاه اصلی باکو به مدت ۵ دقیقه پیادهروی کنید. لازم به ذکر است که در این هتل غذاهای ترکی و آذربایجانی سرو میشود. وعده صبحانه در این هتل رایگان بوده و اتاقها بسیار زیبا و تمیز طراحی شدهاند.

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه