رزرو هتل باکو

کاربران در پایگاه اطلاعات رسانی سفر به باکو – بریم باکو – با دسترسی به مقالات معرفی جاذبه ها تاریخی باکو، تورهای تفریحی باکو، تور شبهای باکو، … و زندگی شبانه و دیسکوهای باکو و مراکز خرید، آشنا می شود. همچنین در قسمت ” رزرو هتل باکو ” این سایت، رزرو هتل در باکو ویا رزرو خانه در باکو مستقیم و بدون واسطه با ارزانترین قیمت، با استفاده از پلتفرم گردشگری تریپول – Tripolle – صورت می پذیرد.

بطور خلاصه؛ تریپول یک پلتفرم شفاف اجاره خانه در باکو و رزرو هتل باکو بوده که امکان پرداخت آسان در سفر را برای کاربران فراهم میکند. 

داشتن راهنمایی موثر و صحیح در طول سفر، سبب برنامه ریزی دقیق و در نتیجه مدیریت در هزینه سفر می شود. ما در ” بریم باکو ” با در نظر گرفتن شرایط همه مخاطبین، بدنبال ارائه پیشنهاد سفری اقتصادی به باکو با امکان استفاده حداکثری از جاذبه ها و دیدنیهای شهر باکو هستیم، در این راستا با اتکا به تجربه چندین ساله مجموعه  ” بریم باکو ” در زمینه کمی و کیفی هتلها، اقامتگاهها و بهترین رستورانهای باکو، تصمیم به استفاده از زیرساخت پلتفرم گردشگری ” تریپول ” کرده ایم.

مطب پیشنهادی: برای آشنایی بیشتر با تور زمینی باکو

دلیل هتل ارزان در باکو با تریپول چیست؟

بررسیها نشان میدهد؛ بطور معمول قیمت رزرو هتل باکو از طریق بوکینگ در مقایسه با قیمت اعلامی به ” کارگزار هتل باکو ” بیشتر است. یکی از دلیل آن، سیاستهای تشویقی دولت جمهوری آذربایجان در راستای توسعه کارآفرینی و اشتغال زایی می باشد. دلیل دیگر خوشنامی و سابقه کاری طولانی و پیوسته آن سازمان معتبر در کشور مقصد است. اختلاف قیمت اشاره شده عددی در حدود 10% الی 15% ارزانتر از نرخ سایت های رزرواسیون هتل و خانه در باکو بوده که میتواند سبب رضایت بیش از پیش مسافرین در انتخاب یک سفر اقتصادی به باکو باشد.

تریپول با ایجاد مفهوم جدیدی در گردشگری؛ یک بازار جمعی شفاف متشکل از ” local Coordinators ” یا ” هماهنگ کنندگان محلی ” ایجاد کرده است. در تریپول، کاربران با پیشنهاد ” هماهنگ کننده محلی ” و بدون واسطه مناسب ترین هتل یا خانه در باکو و بهترین کافه ها، بارها و رستوران ها باکو را رزرو کرده و به پشتوانه ” تریپول پلاس ” پرداخت کنند.

در ادامه برای درک بیشتر موضوع و اهمیت بکارگیری از این پلتفرم؛ بصورت نمونه قیمت هتل چهار ستاره ساحلی آف هتل باکو را به سه روش مختلف مقایسه میکنیم:

رزرو هتل باکو

مقایسه قیمت هتل در باکو / آف هتل باکو  ( AF Hotel Aqua Park Baku )

مجموعه اقامتی و تفریحی آف هتل باکو، یک هتل ۴ ستاره اقتصادی با مناسب ترین قیمت در شمال شهر باکو در دهکده توریستی نوخانی می باشد. این هتل همه ساله در ایام گرم تابستان پذیرای مهمانانی از ایران، روسیه، داغستان، گرجستان و اوکراین است. این مجموعه شامل پلاژ اختصاصی، تفریحات ساحلی، پارک آبی، استخرهای مجزا آب شور و آب شیرین برای بزرگسالان و کودکان، سالن بدنسازی و ….. می باشد. 
در این نوشته سعی شده مقایسه ی بر قیمت گذاری هتل آف باکو ( بعنوان هتل منتخب ) به سه روش:  خرید آنلاین سایت بوکینگ Booking.com، مراجعه حضوری به بخش پذیرش هتل و در نهایت خرید از پلتفرم ارائه خدمات گردشگری تریپول انجام شود.

رزرواسیون آنلاین هتل

رزرواسیون هتل در سایت بوکینگ برای ما ایرانیها بدلیل عدم دسترسی یه کارت های پرداختی خارجی ( MasterCard و Visa Card ) بدون واسطه امکان پذیر نبوده و غالب مسافران ایرانی برای دسترسی به رزرو هتل از طریق بوکینگ، نیازمند استفاده از یک صرافی و یا شرکت پرداخت بین المللی هستند.، که این روند سبب پرداخت نرخ بیشتری از نرخ واقعی هتل ها در سایتهای خارجی نظیر بوکینگ Booking.com می شود. 

رزرو هتل باکو

 در شکل زیر بصورت نمونه  قیمت هتل آف باکو ( AF Hotel Aqua Park Baku )

همانطور که مشاهده می شود قیمت یک شب اقامت در اتاق دبل ( دو تخته ) ” هتل آف باکو ” 102 دلار آمریکا می باشد.

مراجعه به بخش پذیرش هتل

بطورمعمول نحوه دریافت اقامت هتل بصورت سنتی با مراجعه حضوری به بخش پذیرش هتل صورت می پذیرد. از اینرو در تمامی هتل ها برای مسافران گذری ( بدون رزرواسیون قبلی ) نرخنامه مشخصی دارند که گاها ۲۵% الی ۴۰% بالاتر از قیمت آن هتل در سایتهای رزرواسیون آنلاین می باشد.

در روشهای متداول رزرو آنلاین هتل، این امکان به مشتریان داده میشود قبل از رسیدن به مقصد، تصاویر اتاق ها، موقعیت مکانی، خدمات و کیفیت هتل را بررسی کنند.

 نرخنامه  یک شب اقامت در اتاق دبل ( دو تخته ) ” هتل آف باکو ”  در هفته آخر ماه آگوست 140 دلار آمریکا 

رزرو هتل باکو

رزرواسیون هتل بصورت همتا به همتا

در سالهای اخیر با افزایش تعداد سایتهای رزرواسیون آنلاین هتل؛ انتخاب درست مناسبترین و ارزان ترین هتل ، خانه و یا اقامتگاه در مقصد، سبب بروز چالشهای قیمتی و همچنین عدم شفافیت در نمایش واقعی کیفیت واقعی هتل میشود.

با توجه به چالشهای مطرح شده ضرورت ایجاد یک پلتفرم شفاف، امن و بدون واسطه در بخش خدمات گردشگری به چشم میخورد. در همین این راستا سامانه ارائه خدمات گردشگری ” تریپول ” به مخاطبان سفر پیشنهاد میشود. در سامانه تریپول؛ مخاطبان با بررسی هوشمندانه هتل های موجود در یک پلتفرم شفاف، بدون واسطه و با تایید ” local Coordinators ”  (هماهنگ کنندگان محلی) انتخاب میکنند. 

رزرو هتل باکو

رزرواسیون هتل در سامانه به دو مدل صورت می پذیرد:

1) از طریق سامانه OTC ) Over to Counter ) 

در این روش کاربران درخواست خود را با کلیلک بر گزینه ” لیست قیمت هتل باکو “، از نرخنامه ویژه ارزانترین هتلهای باکو با بهترین خدمات اطلاع پیدا میکنند. در مرحله بعد با مشاوره رایگان گردشگری کارشناسان پلتفرم تریپول، کاربران با وضعیت هتل انتخابی خود آشنا میشوند. بعد از انتخاب و پرداخت هزینه، واچر نهایی برای مسافرین صادر میشود. 

2) از طریق سامانه همتا به همتا ( Peer to Peer ) 

 مسافران در این روش، با استفاده از سامانه همتا به همتا تریپول از بین تعداد زیادی از کارگزار هتل باکو ( local Coordinators ) ، هتل های لیست شده را بررسی میکنند.  انتخاب هتل در این پلتفرم بصورت هوشمندانه، بدون واسطه، مستقیم و با اطمینان صورت میپذیرد.  در این سامانه بهره گیری از ” local Coordinators ”  ( هماهنگ کنندگان محلی ) سبب افزایش اعتماد به انتخاب درست با نرخ ارزان و خدمات مناسب می شود. بعد از انتخاب محل اقامت، و پرداخت هزینه اقامت، واچر بصورت الکترونیکی با کد رهگیری شفاف میتنی بر بلاکچین برای مسافران صادر میشود.

تریپول پلاس +

اگر شما هم اهل سفر هستید، با تریپول به راحتی می‌توانید هزینه‌های سفر خود همه جا مثل ایران با کارت پرداخت کنید،

تریپول؛ با ایجاد یک سامانه پرداخت در سفر بنام ” تریپول پلاس ” نیاز پرداخت ارزی هزینه سفر شما را در خارج از کشور رفع می‌کند.

تریپول پلاس به شما اجازه انتخاب نوع پرداخت هزینه سفر بصورت ارز ( دلار، یورو ) – ارز محلی ( منات – لیر ) و یا ارز رمزنگاری شده ( بیت کوین، اتریوم و … ) را میدهد.

پرداخت آسان با ” تریپول پلاس “

رزرو هتل باکو

تریپول ” – پلتفرم ارائه خدمات گردشگری مبتنی بر بلاکچین – بوده که بهترین پیشنهاد هتل ارزان در باکو و رزرواسیون خانه، اقامتگاه، رستوران و اماکن دیدنی و تورهای هیجان انگیز در باکو را به مسافران میدهد.

Open chat