تور کژوال - Casual Tour

برنامه های متننوع این تور در ایام هفته تفاوت زیاد داشته، شبهای متفاوت با لوکیشنهای متمایز…
همچنین احتمال دارد در هر شب، در یک محیط برنامه های خاصی اجرا شود.
برای توضیحات سه شب پرنشاط و انرژیک در شهر زیبای باکو با سه برنامه خاص آماده اید؟

Blues partym
Plasma time
Weekend need

یک تورخاص با تم موزیک راک، بلز، کانتری و بعضی شبا تکنو!

سه شنبه - شنبه

Blues Partym

در هیاهو تردد های شبانه در سنگ فرش تارگوی، با گذر از جلوی بار و دیسکوهای شبانه معروف این منطقه به یک پاب انگلیسی مشهور واقع در خیابان محمد امین رسول زاده میرسیم. فضای متفاوت از کلابها و بارهای متداول در شهر باکو؛ این پاب پر از مهمانان بریتانیایی بوده گویی گوشه از خیابان آکسفورد – Oxford Street – لندن در اینجاست. فضای خاص و منضبط این پاب در روزهای عادی طوری تداعی گر حضور توریستهای انگلیسی، اسکاتلندی و ایرلندی و… بوده، که کمتر کسی را مجاب به صحبت کردن به زبان مادری خود میکند. تور Blues Partym که از ساعت 20:00 تا آخر شب روزهای سه شنبه و شنبه هر هفته اجرا میشود. ایستگاه اول این تور از Pub اقتصادی و محبوب خیابان یوسف محمد علیف در تارگوی شروع میشود، قیمت نوشیدنی در این Pub زیبا خیلی مناسب بوده و بد نیست هر شخصی تجربه صرف نوشیدنی اقتصادی با کیفیت را در گشت و گذار های شبانه تارگوی رو داشته باشد.

تور کژوال

 

خود را با نوشیدن آبجو درمان کنید.
بعد از نیم ساعت به حضور در این Pub آماده میشویم تا به سمت بار ایرلندی خیابان عبدالکریم علیزاده باکو برویم. تا تجربه شنیدن موسیقی زنده راک و بلوز در فضای معماری ایرلندی این بار زیبا را داشته باشید.فینیگان بار پاتوق عاشقان موزیک راک، R&B ، بلوز و کانتری بوده و تجربه حضور شما بین افرادی با سلایق موزیک مشابه، میتونه بسیار لذت بخش باشد.
در ایستگاه پایانی هم یک سر به بار انگلیسی در نزدیکی بار مشهور هارد راک باکو میزنیم، طراحی زیبا و نوستالژیک این بار شما را به کوچه های پشتی بارهای خیابانهای لیورپول میبرد.

چهارشنبه - شنبه

Palsma time

شبهای چهارشنبه و شنبه تور Palsma time اجرا میشود. ایستگاه اول تور پرهیجان و راک طور! بار محبوب و اقتصادی TOP BEER در تارگوی هست. بعد از صرف نوشیدنی و لذت از موسیقی های پلی شده در این مکان، آماده میشیم به یک بار خیلی خاص بریم.فینیکس بار در پایین خوابگاه دانشجویی قدیمی شهر باکو قرار دارد و پاتوق بسیاری از جوانان خاص با درک موزیک راک اند رول، بلوز و جاز هست. در تور کژوال ما نزدیک به دو ساعت در بار فینیکس هستیم. بعد از آن با گروه ی از جوانان خوش مشرب به سمت Old Room Bar حرکت میکنیم.این دیسکو زیبا در شنبه شبهای آخر هفته محفل جوانان پرانرژی است. فضای و موسیقی های پلی شده در این بار خاص و ترندهای رادیو موزیک های محبوب بین المللی بوده و معمولا مورد علاقه بسیار میشود.

تور کژوال

شنبه

Weekend need

شبهای باکو، و جنب و جوش اهالی این شهر در یکی از زیباترین خیابانهای جهان، تفاوتهای آن را با سایر پایتختها را نشان میکند. سطح انرژی در تارگوی به اندازه ایست که گویی در پیاده راه های بزرگ خیابان مشهور شانزه لیزه پاریس قدم می زنید. خیابان نظامی در منطقه تارگوی مثل خیابان آکسفورد لندن، استقلال استانبول و … است. در شهر زیبای باکو شنبه شبها مثل بیشتر شهرهای اروپایی برنامه های متنوع تفریحی و خوشگذرانی برپاست. برنامه Weekend need، یک برنامه خاص برای علاقمندان به موسیقی راک، پاپ، و تکنو ست. در این برنامه ابتدا سری به Pub انگلیسی محبوب منطقه تارگوی میرنیم، جایی که بیشتر عاشق موسیقی زنده راک شنبه شبها دور هم جمع میشوند. دورهمی همراه با دنس ما معمولا تا ساعت 00:00 برای شروع یک شب خاطر انگیز استارت میخورد. در ادامه بعد از شبگردی در خیابانهای زیبای باکو بسمت یک دیسکو خیلی خاص می رویم. این دیسکو از زمان شروع به فعالیت خود؛ پاتوق جوانان انرژیک، پرشور و خاص باکو بوده و قوانین خاص و فضای ورودی خیلی خاص تری دارد که در ادامه به صورت خلاصه توضیحی در این خصوص داده ایم.

تور کژوال

ساختمان اصلی در دل یک گورستان خودروهای فرسوده است. این ساختمان که الان پاتوق آخرهفته بسیاری از جوانان آذری، روسی و ….، قبلا یک تعمیرگاه خودرو بوده است. ورودی این دیسکو به اندازه ی مخوف و هیجان انگیز است، گویی در اول مسیر ورودی یک اسکیپ روم قرار دارید. این دیسکو قوانین خاص خود را برای پذیرش و رزرواسیون دارد. مثلا اینکه بدون هماهنگی و رزرواسیون قبلی امکان ورود شما به این نایت کلاب وجود ندارد.
از قوانین خاص دیگر این دیسکو عدم پذیرش افراد با لباس غیر از تیپ کژوال ( لباس مجلسی، لباس شب زنانه و مینی شورت و دامن کوتاه و …. ) است. پس قبل از حضور در محل از پلتفرم ارائه خدمات گردشگری ” تریپول ” استعلام شرایط پوشش لازم رو بگیرید.تا ضدحال نخورید! 🙂

برای انتخاب و رزرو تور کژوال – Casual Tour با خدمات باور نکردنی، از منزل یا محل کار، فقط کافیه به صفحه تور زمینی باکو و یا بخش تماس با ما مراجعه کنید.

فراموش نکنیم که پشتیبانی تور زمینی باکو سه روزه در وب سایت بریم باکو، توسط پلتفرم ارائه خدمات هوشمند گردشگری ” تریپول ” انجام میشود. 

Open chat