تور شبهای باکو چه خدماتی به مشتریان ارائه می کند؟

باکو پایتخت کشور آذربایجان از زیبایی های طبیعی بسیاری برخوردار است. این کشور سالانه گردشگران بسیاری از نقاط مختلف جهان به ویژه کشور ایران به سوی خود جذب می کند. علاقمندی ایرانیان به باکو دلایل بسیاری دارد. کشور باکو از جاذبه های گردشگری بسیاری برخوردار است. ضمن اینکه شبهای باکو همواره دارای جاذبه قابل توجهی برای گردشگران است. به همین خاطر بیشتر گردشگران تمایل دارند از تور شبهای باکو بهره‌مند شوند.

تور شبهای باکو

گشت و گذار شبانه در باکو

 باکو در شب از جاذبه های طبیعی بسیاری برخوردار است. ضمن اینکه ایده هایی همچون آتش بازی، نورپردازی و… نیز می تواند این جاذبه را به مراتب بیشتر کند. اگر با افرادی که گشت و گذار شبانه باکو را تجربه کرده‌اند صحبت کرده باشید، متوجه می شوید که شهر باکو از جاذبه بسیاری در شب برخوردار است. در شب گردشگران فرصت بیشتری برای دیدن زیبایی ها و لذت بردن از جاذبه های شهر باکو دارند. ضمن اینکه می توانند از پیاده روی در ساحل باکو نیز بهره مند شوند.

گشت در نوار ساحلی می تواند آرامش بسیاری برای گردشگران به همراه داشته باشد. ضمن اینکه در حین گشت در نوار ساحلی باکو می توانید از زیبایی های شهر نیز لذت ببرید. برای گشت و گذار در بلوار ساحلی می توانیم از تور کشتی باکو بهره‌ مند شویم. برای استفاده از این تور، باید از برنامه زمانبندی تور کشتی اطلاعات کافی داشته باشید. در این صورت می توانید از گشت و گذار در نوار ساحلی بهره مند شوید.

برج های شعله در باکو دارای نقوش بسیار خاص و زیبا هستند. این نقوش زیبا می ‌تواند گردشگران را به مدت چند دقیقه میخکوب کند. در واقع تماشای این نقوش زیبا از داخل کشتی مهیا می گردد. این کشتی در داخل دریا قرار گرفته و امکان تماشای جاذبه های شهر باکو را فراهم می آورد.

جاذبه های گردشگری کشور آذربایجان از نگاه مردم ایران

کشور آذربایجان همواره میزبان خوبی برای گردشگران ایرانی بوده و توانسته نیازهای گردشگران ایرانی را به خوبی برطرف نماید. به همین خاطر تور شبهای باکو بسیار مورد توجه قرار می گیرد. با بهره مندی از این تورها، امکان بازدید از جاذبه‌های تاریخی و تفریحی شهر باکو برای گردشگران فراهم می شود.  

تور شبهای باکو

گشت شبانه در پارک بلوار

یکی از مناطقی که در تور شبهای باکو بسیار مورد توجه قرار می گیرد، پارک بلوار ساحلی است. این بلوار در شب زیباترین مکان در کشور باکو می باشد. در واقع چنین بلواری یک مکان تفریحی و عالی به حساب می آید و جزء سواحل ساحلی کنار دریای خزر نیز می باشد. امروزه این بلوار ساحلی در کشور باکو بسیار پر رفت و آمد بوده و گردشگران خارجی بسیاری را به خود جذب می کند. بلوار ساحلی باکو حدود 110 سال پیش راه اندازی شده و از آن زمان تاکنون مورد استفاده قرار می گیرد. در واقع در این بلوار ساحلی می ‌توان زیبایی های شهر را بدون مانع تماشا کرد.

تور شبهای باکو

پارک ساحلی باکو

پارک ساحلی باکو نیز مجاور این بلوار ساحلی قرار دارد و دارای امکانات تفریحی و رفاهی بی نظیری می باشد. در بلوار ساحلی به خدمات تمیز کاری و پاکسازی دریای خزر اهمیت بسیاری داده می ‌شود. به گونه ای که خدمات تمیزکاری این ناحیه به یک شرکت هلندی واگذار گردیده است. شما برای لذت بردن از تورهای شبانه باکو می توانید از مناطق بسیاری در این شهر دیدن کنید.طول بلوار ساحلی در باکو حدود سه کیلومتر و ۷۵۰ متر مربع می باشد.

گشت و گذار شبانه در تارگوی

تارگوی یکی از خیابان های بسیار خاص در کشور آذربایجان است که با جاذبه های توریستی بسیاری همراه می باشد. شبهای تارگوی با زیبایی های طبیعی بسیاری یکی از نقاط محبوب برای گردشگران به حساب می آید.

تور شبهای باکو

زمان مناسب برای تور شبهای باکو

بسیاری از افراد تمایل دارند اطلاعات کافی درباره تور شبهای باکو به دست بیاورند. آن ها می خواهند بدانند چه زمانی برای شرکت در تور باکو مناسب است؟ این زمان با توجه به فصل، هزینه گشت و گذار و بهره مندی از زیبایی شبهای باکو مشخص می شود.  

ما به شما توصیه می ‌کنیم پیش از سفر به کشور آذربایجان ابتدا در رابطه با شرایط اقلیمی این کشور اطلاعات کافی را بدست آورید. آب و هوای شهر باکو تقریباً مشابه آب و هوای شهر تهران است .در واقع باکو دارای تابستان های گرم بوده و زمستان های نسبتاً سرد دارد. به گونه ای که در فصل زمستان به پوشش چند لایه لباس نیاز پیدا می کنید.

 اگر شما عاشق برف و فصل زمستان هستید، می توانید فصول سرد را برای سفر به آذربایجان انتخاب کنید .در واقع گشت و گذار شبانه در باکو در شب های زمستان نیز خالی از لطف نیست. ضمن اینکه نوار ساحلی باکو در فصل زمستان گردشگران کمتری دارد. از این رو شما با ترافیک کمتری در شهر باکو مواجه هستید و می توانید ساعت ها از طریق تور کشتی باکو به نظاره شهر باکو یا پارک بلوار ساحلی باکو بپردازید.

برای بهره‌مندی از برف بهتر است سفر در ماه‌های آبان تا دی ‌ماه را انتخاب کنید. در این صورت یک سفر گردشگری زمستانه برای شما رقم خواهد خورد.

کاربران میتوانند رزرو تور شبهای باکو را همه روزه از طریق پلتفرم ارائه خدمات گردشگری ” تریپول ” انجام دهند. همچنین می توانند برای کسب اطلاعات بیشتر به بخش ” تماس با ما ” سایت و یا صفحه تور زمینی باکو مراجعه نمایند.

Open chat