تور زمینی باکو چهار شب چه امکاناتی برای گردشگران ایرانی دارد؟

تور زمینی باکو در سال های اخیر برای سفر به کشور آذربایجان بسیار مورد توجه قرار گرفته است. تورهای زمینی نیز می توانند به اندازه تورهای هوایی و قطار شرایط رفاهی برای گردشگران را فراهم کنند. ضمن اینکه این تورها با قیمت بسیار ارزان تری به مشتریان ارائه می گردند. تور زمینی باکو چهار شب و 5 روز را به خود اختصاص می دهد. این تور می تواند شرایط ایده آل برای بازدید و گردش در کشور آذربایجان را برای ایرانیان مهیا کند.

برای این که بتوانید از سفر خارجی خود لذت ببرید، باید تور امن و مطمئنی را برای سفر و گردش انتخاب کنید.  تورهای زمینی به شکل اتوبوس، سواری شخصی یا سواری های مجهز مربوط به شرکت برگزار کننده تور به کشور آذربایجان سفر می کنند. تمام امکانات رفاهی و لازم برای گردشگران این سفر مهیا می گردد.

تور زمینی باکو چهار شب

رزرو هتل برای تور زمینی باکو چهار شب

 یکی از مسائلی که در تور زمینی آذربایجان(باکو)اهمیت بسیاری دارد، این است که شما پیش از شروع سفر باید اقداماتی نظیر رزرو هتل را انجام دهید. توجه داشته باشید زمانی که به کشور آذربایجان می رسید، به مکان مناسبی برای اقامت و استراحت نیاز دارید. مسافرانی که به شکل زمینی سفر می کنند، بسیار خسته می شوند. از این رو مکان مناسب برای استراحت و سکونت آن ها به مراتب از اهمیت بسیار بالاتری برخوردار است.

هزینه تور زمینی باکو

 هزینه تور زمینی باکو چهار شب برابر با ۱۵۵ دلار است. هزینه چهار شب اقامت هتل چهار ستاره ساحلی آف هتل نیز با هزینه های تور زمینی باکو محاسبه شده است. این تورها همه روزه برگزار می ‌شوند و فرد گردشگر می ‌تواند با توجه به شرایطی که دارد، برای بهره‌مندی از تور زمینی باکو چهار شب اقدام کند. در واقع اگر چه هزینه این تورها نسبت به تورهای زمینی سه شب اندکی بیشتر است اما فرصت مناسبی را در اختیار گردشگران برای گشت و گذار بیشتر قرار می دهد. از آن جایی که افراد برای بازدید از مکان های تاریخی و فرهنگی در کشور آذربایجان به زمان بیشتری نیاز دارند، می توانند بدون استرس از این فرصت برای تفریح و گشت و گذار در این کشور بهره مند می شوند.

تور زمینی باکو چهار شب

 مراکز خرید آذربایجان نیز می تواند یکی از دلایل سفر به کشور آذربایجان باشد. در حال حاضر متاسفانه ایران تحت تاثیر تحریم‌های مختلف اقتصادی قرار دارد. از این رو در ایران امکان بهره مندی از محصولات کشورهای خارجی به ویژه کشورهای اروپایی کمتر شده است. به همین خاطر بسیاری از ایرانیان با انگیزه های مختلف همچون خرید یا تجارت به سراغ کشورهای همسایه مثل آذربایجان، ترکیه و ارمنستان می روند. در واقع سفر به کشورهای همسایه نیز می‌تواند تا حدودی این تحریم‌های اقتصادی انجام شده علیه ایران را جبران نماید.

 در چنین حالتی تور زمینی باکو 4 شب 5 روز شرایط مناسبی برای خرید از مراکز معتبر و مطمئن آذربایجان را فراهم می‌ کند. بسیاری از افراد برای خرید محصولات خارجی به کشورهای همسایه همچون آذربایجان سفر می کنند. در واقع این نوع کشورها با محدودیت‌های اقتصادی ایران مواجه نیستند. ضمن اینکه مسافت بسیار کمی با ایران دارند. بنابراین افراد بدون دردسر می‌توانند به آنها رفت و آمد داشته باشند. تمام این مسائل می‌تواند هزینه تور زمینی باکو را کاهش دهد و بهره‌مندی از این تور را مقرون به صرفه نماید.

 

تور زمینی باکو با سواری

 در حال حاضر بسیاری از افرادی که به باکو سفر می کنند، تور زمینی باکو با سواری را ترجیح می دهند. در واقع سفر از تهران تا باکو در ۱۸ تا ۲۴ ساعت انجام می شود.

 تور زمینی باکو از دو مرز آستارا و بیله سوار به سمت آذربایجان حرکت می کند. در واقع زمانی که شما برای تورهای زمینی باکو ثبت نام می کنید، مرز سفر به کشور آذربایجان نیز مشخص می شود. این دو مرز از نظر میزان مسافت تفاوت چندانی با هم ندارند و بسته به محل سکونت شما انتخاب می شوند. به عنوان مثال اگر شما از ناحیه غرب کشور تصمیم به سفر به کشور آذربایجان بگیرید، احتمالا تور زمینی باکو از مرز بیله سوار را انتخاب می کنید اما اگر از استان تهران به کشور آذربایجان سفر کنید، در چنین شرایطی در تور زمینی باکو از مرز آستارا ثبت نام می کنید.

خوشبختانه در هر دو مرز یک گمرک ۲۴ ساعته برای رسیدگی به امور حمل و نقل کشوری در نظر گرفته شده است که مسافران و گردشگران با ارائه مدارک خود از قبیل ویزا و پاسپورت به راحتی می توانند از مرز بین ایران و کشور آذربایجان عبور کنند و وارد کشور آذربایجان شوند.

 برای تخمین هزینه تور زمینی باکو علاوه بر هزینه دریافتی بابت حمل و نقل و هتل، خود فرد گردشگر نیز باید هزینه های مختلف دیگری همچون پاسپورت، هزینه ویزا را نیز بپردازد.

برای رزرو تور شاد چهار روزه زمینی باکو  با خدمات ( اقامت در هتل چهارستاره، ترانسفر مرز آستارا به هتل و بلعکس، ویرا و تورلیدر محلی و …. )  از منزل یا محل کار خود، فقط کافیه به صفحه تور زمینی باکو و یا بخش ” تماس با ما ” سایت مراجعه کنید.

Open chat