مزایای بهره مندی از تور زمینی باکو سه شب

بسیاری از افراد تمایل دارند سفرهای کوتاه به کشورهای خارجی اطراف را تجربه کنند. در واقع کشورهای همسایه همچون ارمنستان، عراق، آذربایجان و ترکیه شرایط آسان تری برای دریافت ویزا در نظر گرفته اند. ضمن اینکه در بیشتر موارد از جاذبه های طبیعی، تاریخی و فرهنگی برای بازدید گردشگران ایرانی برخوردار هستند. کشور آذربایجان یکی از کشورهای جذاب برای سفر است. تور زمینی باکو سه شب ۴ روز از تورهایی است که بسیار مورد استقبال گردشگران قرار می گیرد.

تور زمینی باکو سه شب

تور زمینی باکو سه شب چگونه انجام می شود؟

 این تور به شکل کامل زمینی انجام شده و تنها سه شب و چهار روز را به خود اختصاص می دهد. ضمن اینکه هزینه چنین توری نسبت به تورهای هوایی و قطار کمتر می باشد. هزینه تور زمینی باکو با توجه به فصل سال، شرایط اقتصادی و دیگر عوامل تاثیرگذار متفاوت است. در واقع تور زمینی آذربایجان(باکو) به شکل همه روزه برقرار است. فرد گردشگر می‌تواند در مدت 3 شب 4 روز از جاذبه های گردشگری کشور آذربایجان بهره مند شود. این مدت زمان برای حضور و بازدید از کشور آذربایجان کفایت می کند.

 یکی از مسائلی که در تور زمینی باکو سه شب مورد توجه قرار می گیرد، رزرو هتل است. کشور آذربایجان هتل های بسیاری برای اقامت دارد. یکی از هتل های مناسب و ارزان برای اقامت در کشور آذربایجان، آف هتل است. در واقع سه شب اقامت در هتل ۴ ستاره ساحلی آف هتل 135 دلار است.

هزینه تور زمینی باکو سه شب

برای تخمین هزینه تور زمینی باکو باید چند موضوع مهم را مد نظر قرار دهید. اول این که شما برای سفر به کشور آذربایجان باید پاسپورت داشته باشید. اگر شما پاسپورت ندارید، باید برای گرفتن پاسپورت به مرکز پلیس 10+ مراجعه نمایید. در این مرکز با پرداخت مبلغی بعد از گذشت دو هفته پاسپورت خود را دریافت خواهید کرد.

برای تور زمینی باکو به اخذ ویزای اقامت در کشور آذربایجان نیاز دارید. برای گرفتن ویزا در کشور آذربایجان باید به مراکز مرتبط مانند سفارتخانه یا سایت های صدور ویزا در کشور آذربایجان مراجعه نمایید. معمولاً ویزاهای توریستی سه ماهه هستند. برای گرفتن ویزا نیز نیاز به پرداخت هزینه دارید. یکی دیگر از هزینه های تور زمینی باکو مربوط به هزینه ای است که برای تور پرداخت می کنید.

از دیگر هزینه های در نظر گرفته شده برای این تور باید به هزینه رزرو هتل نیز اشاره کرد.

تور زمینی باکو سه شب

زمان مناسب برای سفر به آذربایجان

بسیاری از افراد که قصد دارند به کشور آذربایجان سفر کنند، درباره زمان مناسب سفر به این کشور سوال می پرسند. توجه داشته باشید که بهترین زمان برای سفر کردن به کشور آذربایجان، اوایل فصل پاییز و فصل بهار است. شهر باکو از نظر آب و هوایی در وضعیت بسیار مناسب قرار دارد. در فصل بهار نیز در این شهر جشن ‌های نوروزی برپا می گردد و خنک شدن هوا نیز شرایط بسیار مناسبی برای سفر فراهم می نماید.

 البته توجه داشته باشید که هزینه تور زمینی باکو در ابتدای فصل پاییز نسبت به دیگر فصول بیشتر است. تور زمینی باکو از مرز بیله سوار بسیار راحت و بدون دردسر بوده، در واقع در این مرز گمرک ۲۴ ساعته وجود دارد و گردشگران می توانند از خدمات این گمرک به شکل ۲۴ ساعت بهره‌مند شوند. بنابراین نیاز به انتظار کشیدن های طولانی در گمرک نیست.

تور زمینی باکو سه شب

چرا سفر به آذربایجان؟

آذربایجان از نظر طبیعت دارای جاذبه‌های بسیار زیادی است و کشوری سرسبز تلقی می گردد. شهر باکو را نیز به عنوان خواهر خوانده شهر تبریز می‌ شناسند. در واقع شهر تبریز از نظر وضعیت آب و هوا، زبان و آداب و رسوم شباهت بسیاری به کشور آذربایجان دارد. ضمن اینکه کشور آذربایجان نیز در گذشته جزئی از ایران بوده و این مسئله شباهت فرهنگی بین ایران و آذربایجان را به خوبی توجیه می کند.

  کشور آذربایجان از نظر معماری و فرهنگی بسیار غنی است. همچنین از نظر جاذبه های طبیعی نیز دارای چشم اندازهای متفاوت و جذاب است. در این کشور پخت غذاهای سنتی با طعم های فوق العاده بسیار رایج است. ضمن اینکه این غذاهای سنتی با ذائقه ایرانیان نیز بسیار هماهنگ است. در شهر باکو سالانه جشنواره های متفاوتی در زمینه اپرا، تئاتر، موسیقی و … برپا می ‌شود. به همین خاطر بسیاری از ایرانیان تمایل دارند در بعضی از مواقع سال به کشور آذربایجان سفر کنند. موقعیت باکو باعث شده این کشور از مناظر طبیعی و جذابی بهره مند شود. نزدیکی به ایران نیز فرصت مناسبی در اختیار گردشگران قرار می‌دهد تا با هزینه کمتر به این کشور سفر کنند و از امکانات تفریحی و رفاهی آن بهره مند شوند.

 در سال های اخیر استقبال از تور زمینی باکو سه شب بسیار بیشتر شده، علت این موضوع کاملاً مشخص است. هزینه سفر به کشورهای خارجی دورتر همچون آلمان و فرانسه با توجه به وضعیت اقتصادی ایران بسیار بالاست. ضمن اینکه این کشورها قوانین به مراتب دشوارتری را برای رفت و آمد ایرانیان در نظر گرفته‌اند و تمام این مسائل در کاهش سفرهای خارجی تاثیر به سزایی داشته است.

برای انتخاب و رزرو تور شاد باکو سه روزه با خدمات باور نکردنی، از منزل یا محل کار، فقط کافیه به صفحه تور زمینی باکو و یا بخش تماس با ما مراجعه کنید.

فراموش نکنیم که پشتیبانی تور زمینی باکو سه روزه در وب سایت بریم باکو، توسط پلتفرم ارائه خدمات هوشمند گردشگری ” تریپول ” انجام میشود. 

Open chat