رد کردن لینک ها

تور زمینی باکو از اردبیل در نوروز ۹۸

تور زمینی باکو از اردبیل در نوروز ۹۸


نوروز و شروع سال نو جدید بهترین زمان برای سفرهای خارجی است. خصوصا سفر به کشورهای همسایه در شمال ایران که در این ایام دارای طبیعت بکر و زیبایی هستند. یکی از مقاصد گردشگری پرطرفدار در نوروز تور زمینی باکو است که در نوروز ۹۸ نیز مشابه هر سال طرفداران خاص خود را دارد. در مقاله تور زمینی باکو در نوروز ۹۸ به معرفی تور و جاذبه‌های گردشگری که می‌توانید در این تور چند روزه تجربه کنید را معرفی کردیم.

در این مقاله نیز قصد داریم به معرفی نحوه سفر به باکو از اردبیل و مرز بیله سوار بپردازیم که به عنوان اولین مقطع ورود و خروج کشور برای سفر به آذربایجان مورد استفاده قرار می‌گیرد.

تور زمینی باکو از اردبیل

بهترین تور باکو از طریق مرز بیله سوار انجام می‌گیرد. مرز بیله سوار در شمال استان اردبیل قرار دارد که از شهرهای شمال غرب ایران است و نزدیک‌ترین فاصله مرزی را به شهر باکو می‌توانید از این مرز تجربه کنید. گمرک بیله سوار از مرکز شهر اردبیل ۱۶۰ کیلومتر فاصله دارد که از گمرک تا نزدیک‌ترین فرودگاه پارس آباد نهایتا ۵ کیلومتر فاصله خواهید داشت. دسترسی به مرز بیله سوار از طریق استان‌های گیلان، آذربایجان شرقی و زنجان فراهم است که از طریق این سه استان می‌توانید وارد اردبیل شده و به سمت بیله سوار حرکت کنید.

برای سفر به باکو از مرز بیله سوار باید مسیر ۲۲۰ کیلومتری فاصله بیله سوار تا باکو را طی کنید که اگر مشتاق سفر با خودرو شخصی به باکو باشید نهایتا ۲ ساعت و ۴۵ دقیقه مسیر را برای رسیدن به باکو از مرز بیله سوار طی خواهید کرد.

برای سفر به آذربایجان از مرز بیله سوار گمرک این شهر همه روزه از ساعت ۸ تا ۱۸ باز است که می‌توانید برنامه سفر خود را طوری تنظیم کنید که تا این زمان خود را به مرز برسانید. البته به این مورد هم دقت داشته باشید که ساعت کار مرز بیله سوار بصورت ۲۴ ساعته است که اگر با برنامه ریزی قبلی سفر خود را چیده باشید، در هر ساعت از شبانه روز قادر به تردد در این مسیر هستید.

از آنجایی که گمرک بیله سوار در مرز ارس در استان اردبیل واقع شده است، برای حرکت از شهرهای شمال غربی ایران مانند تبریز، اردبیل، ارومیه، رشت و مازندران مناسب است. پس اگر هوس کرده باشید که پیش از سفر با تور به باکو یک سفر داخلی را هم داشته باشید، می‌توانید به این شهرها هم گذری داشته باشید.

عوارض خروج از کشور در سفر باکو

از آنجایی که ما مجری مستقیم سفر به باکو در ایران هستیم، کلیه موارد مربوط به عوارض خروج از کشور و تهیه ویزا از سمت ما انجام گرفته و شما نیازی ندارید که شخصا اقدام به گرفتن ویزا باکو و پرداخت عوارض در مرز بیله سوار بکنید.

برای اینکه سریع‌تر قادر به ورود از مرز باشید ما چند هفته زودتر ویزا باکو را برای شما دریافت خواهیم کرد و پرداخت عوارض خروج از کشور نیز در کوتاه‌ترین زمان ممکن از سمت ما پرداخت خواهد شد تا هنگام خروج از مرز و ورود مجدد به ایران مشکل خاصی پیش نیامده و سریعا از مرز برای داشتن سفری بدون دغدغه به باکو عبور کنید.

پارکینگ مرز بیله سوار و سفر با خودرو شخصی به باکو

از آنجایی که بسیاری از افراد دوست ندارند مسیری که تا مرز برای شروع سفر و از آن سو هم مسیری که از مرز تا شهر خود را طی خواهند کرد را بدون دغدغه تجربه کنند، سفر با خودرو شخصی به باکو را ترجیح می‌دهند. اما از طرفی هزینه‌هایی که باید برای گرفتن کاپوتاژ خودرو و گواهینامه بین المللی پرداخت کنند، سفر به این طریق زیاد از نظر اقتصادی به صرفه نیست. اگر این شرایط را در کنار هزینه‌های سوخت خودرو هم که قرار دهید ماجرا بدتر خواهد شد.

بنابراین همین مسئله باعث شده تا سفر به باکو از مرز اردبیل از طریق تور بهترین انتخاب باشد. بنابراین از هر یک از شهرهای ایران، از نزدیک‌ترین شهرهای شمالی گرفته تا دورترین نقاط جنوبی، می‌توانید با خیالی آسوده همراه با خودرو شخصی خود تا اردبیل آماده و از پارکینگ مرز بیله سوار استفاده کنید.

تا هر زمان که در شهر باکو یا هر یک از شهرهای آذربایجان حضور داشته باشید خودرو شما در پارکینگ خواهد بود و پس از بازگشت و ورود به مرز نیز می‌توانید با خودرو خود به شهرتان برگردید.

سپاسگزاریم که تا انتهای این نوشته همراه ما بودید، بریم باکو گسترده ترین سامانه ویژه تور زمینی باکو و اطلاعات گردشگری باکو

تور باکو از اردبیل

تور باکو زمینی از اردبیل

تور زمینی باکو از اردبیل

تور زمینی باکو از اردبیل نوروز ۹۸

نظرات

 1. ارسال نظر

  سلام،
  من در شهر باکو زندگی میکنم.در درشته ایرانشناسی دانشگاه دولتی باکو تحصیل گرفته ام.در مرکز “آسان خدمت” و جشنواره خرید باکو کار کرده ام.میتوانم با شما مکاری کنم؟
  با تشکر.

  پیوند یکتا
 2. تور باکو از اردبیل تور زمینی باکو از شهر اردبیل - بریم باکو
  پیوند یکتا

به گفتگو بپیوندید

بازگشت به بالای صفحه