چرا تور دیسکو شبانه باکو محبوب است؟

خوشبختی افرادی که کشور آذربایجان را برای گشت و گذار انتخاب می کنند، می توانند از امکانات تفریحی و رفاهی بسیاری در این کشور بهره مند شوند.  اگر چه در نگاه اول شاید نتوان کشور آذربایجان را با سایر کشورهای اروپایی مقایسه کرد اما در نگاه اجمالی و کلی توان گفت که این کشور نیز قادر است موارد تفریحی و گشت و گذار را برای ایرانیان فراهم نماید. تور دیسکو شبانه باکو از مواردی است که برای ایرانیان بسیار جذابیت دارد.

واقعیت این است که تور دیسکو شبانه باکو می تواند برای بسیاری از ایرانیان انگیزه رفتن به کشور آذربایجان را فراهم نماید. به طور کلی زندگی شبانه در باکو از اهمیت قابل توجهی برخوردار است. افرادی که مدت زمان زیادی را در کشور آذربایجان زندگی کرده اند یا حتی مدت کمی به این کشور برای گشت و گذار سفر کرده‌اند، این موضوع را به خوبی درک می کنند.

تور دیسکو شبانه

اگر تمایل دارید از گشت و گذار شبانه در باکو لذت ببرید، پیشنهاد ما رفتن به دیسکوهای و نایت کلاب های شبانه مشهور باکو است.

در ادامه سه مورد از دیسکوهای شبانه مفرح و پرانرژی باکو را با هم بررسی میکنیم..

دیسکو “انرژی” باکو – Enerji Club Baku –

این دیسکو یکی از معروفترین و محبوب ترین دیسکوهای کشور آذربایجان است. این دیسکو از نظر وضعیت هنری و موسیقی بسیار مورد توجه قرار می گیرد و توانسته محبوبیت بسیاری در میان جوانان محلی داشته باشد. برای لذت بردن از زندگی شبانه در باکو می توانید از دیسکوهای نظیر انرژی بهره مند شوید. بهتر است پیش از رفتن به این دیسکو، ابتدا شام رستوران الماس سیاه را نوش جان نمایید. آن گاه به سراغ کلاب آتش سرخ و طبقه همکف بروید.

جو دیسکو انرژی باکو در تمام روزهای هفته بسیار خاص و مهیج است. در واقع سبک موزیک آن بسیار متفاوت بوده و همین موضوع باعث می شود این دیسکو در تور دیسکو شبانه مورد توجه قرار بگیرد.

تور دیسکو شبانه

در فضای دیسکوها می توانید از امکانات و تفریحات مختلفی همچون سرو نوشیدنی دلخواه، رقص شبانه، خوردن غذا در رستوران، مهمانی و … بهره مند شوید. برای بهره مندی از رقص شبانه می توانید روزهای پایانی هفته را انتخاب کنید.

برای حضور در دیسکو انرژی نیاز به رزرو دارید. در غیر این صورت متاسفانه اجازه ورود به شما داده نخواهد شد. توجه داشته باشید تور دیسکو شبانه برای رزرو این دیسکوها باید به شکل برنامه ریزی شده عمل کند. قیمت ورودی دیسکو انرژی از 20 منات آغاز شده و با توجه به نوع خدماتی که ارائه می دهد، بیشتر می شود. رزرو دیسکو انرژی باکو از بخش تماس با ما انجام می گیرد.

ساعات کاری دیسکو انرژی باکو:

دوشنبه: 18.00 ……… 01.00

سه شنبه: 18.00 ……. 01.00

چهارشنبه: 18.00 …… 01.00

پنجشنبه: 18.00……. 01.00

جمعه: 18.00 ………. 03.00

شنبه: 18.00 ……….. 03.00

یکشنبه: 18.00 ……. 01.00

دیسکو ساحلی ” آف هتل “

این نوع دیسکو با توجه به موقعیت ساحلی بسیار مورد توجه قرار می گیرد. ضمن اینکه قیمت ورودی دیسکو ساحلی آف هتل نسبت به دیگر مراکز ارزان تر بوده و همین موضوع باعث می شود این نوع دیسکوها نسبت به سایر دیسکوها اندکی شلوغ تر باشند. دیسکو ساحلی آف هتل بسیار مورد توجه ایرانیان می باشد. در واقع افراد گردشگر با بهره مندی از این نوع دیسکو می توانند از دیگر جاذبه های گردشگری شهر باکو نیز بهره مند شوند. به عنوان مثال این دیسکو در نوار ساحلی دریای خزر واقع شده، بنابراین در این دیسکو می توان از تفریحات و امکانات بی نظیر آبی نیز بهره مند شد.

با رزرو تور دیسکو شبانه باکو می توانید از موسیقی زنده پخش شده در دیسکو ساحلی آف هتل لذت ببرید. در واقع مجموعه آف هتل طرفداران بسیاری در زمینه پخش موسیقی زنده دارند. افرادی که به کلاب آف هتل مراجعه می کنند، به دنبال لذت بردن از اجرای موسیقی زنده هستند.

جهت رزرواسیون دیسکو آف هتل با کلیک بر اینجا از طریق سایت اصلی آف هتل باکو می توانید انجام دهید.

تور دیسکو شبانه

دیسکو ” پاسفیکو ” باکو – Pasifico –

هر کدام از دیسکوهای کشور آذربایجان طرفدار موسیقی خاصی هستند. در دیسکو پاسفیک نیز می توان از اجرای موسیقی زنده پاپ، رقص های شبانه و گروهی، سرو نوشیدنی و… بهره مند شد. قیمت ورودی دیسکو با توجه به نوع خدمات و رزرو مشتری متفاوت خواهد بود. این قیمت معمولاً از 20 منات آغاز می گردد. دیسکو پاسفیکو با اجرای برنامه های پرشور و زنده می تواند شرایط مناسبی برای افزایش شادی و هیجان شما فراهم آورد.

تور دیسکو شبانه باکو در میان ایرانیان بسیار پرطرفدار است. ایرانیان با بهره مندی از تور دیسکو شبانه باکو می توانند از تفریحات شبانه در کشور آذربایجان بهره مند شوند. در واقع نوع استفاده از خدمات دیسکو با توجه به علاقه مندی های شما تعیین می شود. گردشگران ایرانی می توانند غذاهای خوشمزه و عالی را در مجموعه دیسکوهای شبانه آذربایجان نوش جان کنند.

تور دیسکو شبانه

در کشور آذربایجان محدودیتی برای ورود افراد مجرد به دیسکو وجود ندارد. بنابراین هر فرد بالاتر از 18 سال می تواند از خدمات دیسکو در کشور آذربایجان بهره مند شود. در واقع قیمت تعیین شده توسط کشور آذربایجان برای بهره مندی از خدمات تور دیسکو شبانه نسبت به سایر کشورهای اروپایی کمتر بوده و از هر نظر مقرون به صرفه و اقتصادی می باشد. برنامه اجرا شده در دیسکوها در آخر هفته بسیار متفاوت است. هر فردی با توجه به سلیقه و نظر شخصی از این برنامه ها بهره مند می گردد. ساعت پر ترافیک دیسکوها نیز در کشور آذربایجان از ساعت 11 شب تا 4 صبح می باشد.

ساعت کاری دیسکو پاسفیکو:

دوشنبه: 18.20 …………… 02.00

سه شنبه: 18.00 …………. 02.00

چهارشنبه: 18.00 ………… 02.00

پنجشنبه: 18.00 …………. 02.00

جمعه: 18.00 …………….. 06.00

شنبه: 18.00 ……………… 06.00

یکشنبه: 18.00 ………….. 02.00

شب های باکو در تمامی فصول سال پرنشاط و انرژی است، جهت رزرواسیون و اطلاعات بیشتر از زمانبندی و ساعات فعالیت دیسکوهای باکو از بخش ” تماس با ما ” سایت و یا  صفحه: تور زمینی باکو با ما در ارتباط باشید.

Open chat